Як відбувається оплата і доставка товару в інтернет-магазині Agu Market

ДОСТАВКА

Інтернет-магазин Agu Market працює з кур’єрською службою доставки «Нова пошта». Доставка проводиться всією територією України. На жаль, на поточний момент ми не здійснюємо доставку до АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Звертаємо увагу наших клієнтів, що на сьогоднішній день доставка товарів за межі України не проводиться.

Товар доставляється у зручне для клієнта відділення «Нової пошти». Таким чином, кожен мешканець навіть найвіддаленіших куточків України має можливість швидко та надійно отримати замовлення.

Інтернет-магазин Agu Market просить вас при отриманні замовлення перевірити його комплектацію та зовнішній вигляд. Наші клієнти не повинні оплачувати пошкоджене або неповне замовлення! У такому випадку ви повинні відмовитися від оплати і отримання товару та скласти акт-претензію.

Ми сподіваємося, що з вашим замовленням ніколи не станеться подібного. Проте, якщо така ситуація виникла, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном 0937195793

Нагадуємо нашим клієнтам, що при отриманні товару не можна відмовитися від його частини. Якщо замовлення більше не є для вас актуальним, відмовтеся від нього повністю і оформіть на нашому сайті іншу заявку. Ми віримо, що зможемо допомогти вам з вибором товару на будь-який смак.

ОПЛАТА

Наші клієнти можуть оплатити замовлений товар будь-яким зручним для них способом.

Готівкова оплата

Це можна зробити готівкою при отриманні замовлення у відділенні «Нової пошти». У даному випадку видається товарний чек. А при необхідності для юридичних осіб – весь пакет документів.

Звертаємо увагу, що оплата готівкою проводиться тільки в національній валюті України.

На жаль, поки кур’єрська доставка не передбачає оплату товару за допомогою терміналу.

Онлайн-оплата

Зате ви можете оплатити товар онлайн прямо при замовленні. Це можна зробити на сайті інтернет-магазину Agu Marke . Звертаємо увагу, що ми працюємо тільки з картами Visa і MasterCard. Оплата відбувається без утримання комісії.

Як же відбувається оплата?

Замовляючи товар на сайті, ви повинні перейти до розділу «Оплата» і вибрати графу «Visa/MasterCard або Privat24». Ця дія переадресує вас на сторінку безпечних платежів банку. Тут вам потрібно підтвердити проплату.

Оплатити замовлення за допомогою карт Visa і MasterCard можуть і громадяни, що перебувають за межами України, або іноземці. Однак їм слід враховувати правила їхнього банку при роботі з іноземними платежами.

Нагадуємо, що в разі онлайн-оплати діють певні правила при отриманні товару. Отримати товар може лише та особа, чиї дані були вказані у замовленні при оформленні його на сайті інтернет-магазину Agu Market. Тому при отриманні замовлення потрібно мати при собі паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Сподіваємося, що обрана форма оплати товару та його доставка виявляться для вас максимально зручними.