Інтернет-магазин дитячих товарів “Agu Market” створений спеціально для мам і татів, які цінують якість і безпеку, зручність і час при виборі товарів для свого малюка. Наш онлайн-сервіс не тільки збереже ваш час, але і надасть гарантії отримання продукції найвищої якості, можливість найбільш вдалого вибору.

Наш інтернет магазин дитячих товарів об’єднує понад 70 постачальників з усієї України. Ми впевнені у надійності і високій професійності кожного з них. Адже саме постачальники відповідають за якість товарів та їхню відправку. Серед наших партнерів є як величезні дитячі магазини, так і невеликі виробники унікальних, одиничних дитячих товарів.

Ви уже знаєте, що саме хочете придбати дитині? Чудово! Скористайтеся нашим пошуком. Можливо, ваш товар знайдеться у декількох наших партнерів. Не вагайтесь і робіть вибір.

Відвідуючи наш магазин дитячих товарів, Ви отримуєте:

Широкий асортимент виробів для дітей: ігри та іграшки, засоби по догляду за малюком, у нас можна купити підгузники і багато інших товарів для новонароджених;

Дитяче харчування – найостанніші розробки вітчизняного та іноземного виробництва, рекомендовані провідними педіатрами;

Ми співпрацюємо із виробниками котрі завоювали світову довіру і пропонуємо продукцію відомих брендів: підгузники Merries, Libero, Dada, Lupilu, Pampers і Huggies, дитяче харчування Nestle, Heinz, Gerber, Nutricia, Агуша, ФрутоНяня, дитяча косметика і парфумерія “Наша Мама”, Johnson & Johnson, Моє Сонечко, товари для мам і новонароджених Pigeon, Світ Дитинства, Курносики.

Вся продукція, яка представлена ​​в нашому магазині, проходить сувору сертифікацію і рекомендована провідними фахівцями. Гарантія на наш товар поширюється так само, як і на будь-які інші дитячі товари, куплені в магазинах.

Доставка до будь-якого куточка України:

Доставляти покупки – це радісна, але водночас дуже відповідальна місія. Ми успішно пораємося з нею завдяки професіоналізму нашого партнера компанії «Нова пошта». Ваші покупки буде доставлено цілісінькими і неушкодженими за 3 дні. Детальніше про умови доставки ви можете дізнатися тут.